Witamy po krótkiej przerwie spowodowanej natłokiem prac nad waszymi projektami.?‍♂
Prezentowane Audi w dość nietuzinkowym kolorze ??? gościło już u nas równy rok temu.
Wtedy chłopaki z zaprzyjaźnionego ?‍♂ #FROGRACING zamontowali duży centralny Intercooler oraz 3′ Downpipe, a nasze strojenie dało wynik 315ps oraz 690nm.? Samochód od tego czasu zrobił 30.000km, więc jak widać w teście długodystansowym radzi sobie znakomicie.? Właściciel zdecydował jednak że jego ?żabka powinna być jeszcze szybsza, dlatego też samochód dostał kompletny układ wydechowy na 2 przelotowych tłumkach od #XtremeProject oraz zamontowaliśmy hybrydową turbosprężarkę od #TCTURBO której potencjał spokojnie wystarcza na przekroczenie 400+ps. Ograniczeniem silnika #CDUC jest dość restrykcyjny układ paliwa którego seryjny potencjał wykorzystaliśmy na maxa.

Nasze strojenie zaowocowało wynikiem:
➡361ps/750nm ??
Samochód posiada 6 biegową manualną skrzynię biegów oraz seryjne dwu-tarczowe sprzęgło. Właściciel samochodu używa na co dzień i jak widać potrafi się nim posługiwać dlatego wysoki moment nie jest dla niego niczym nowym ale jak to mówią bez ryzyka nie ma zabawy ?

Samochód przeszedł również kompletny serwis olejowy, wymianę paska oraz rolek osprzętu, oraz zapodaliśmy mu dezaktywację systemu ?START&STOP

Zapraszamy serdecznie z waszymi 3.0TDI na modyfikację STAGE 1, 2, 3, oraz 4 🙂
STAY TUNED!?‍♂